21,02,2024

La Liga zgjedh sulmuesin më të mirë të edicionit të kaluar (FOTO)

Must Read

La Liga sonte po zgjedh laureatët e edicionit të kaluar.

Dhe çmimin sulmuesi më i mirë, i ka dhuruar Lionel Messit.

Messi në garë për këtë çmim, ka mposhtur Cristiano Ronaldon, Luis Suarezin, Benzeman, Neymar dhe Bale.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img