04,03,2024

Ky është Elmi Thaçi, që tha të pavërteta rreth bisedës Pacolli – Lladrovci në Drenas (Foto)

Must Read

Ishin disa persona të AKR-së që me postime në Facebook e përhapen këtë lajm. Por, ai që i vendosi pikën, ishte kandidati i AKR-së për kryetar të Drenasit, Elhmi Thaçi.

Ky i fundit, i ftuar në një televizion, tha se “Drenicak siç thirret se është Ramiz Lladrovci, kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit, nuk i largon mysafirët nga tavolina e kafes ku ishin ulur Kryetari Behgjet Pacolli dhe të tjerë”, transmeton lajmi.net.

Edhe pse Elmi Thaçi ishte në momentin kur Lladrovci dhe Pacolli biseduan, ai i mundu që të nxjerrë lajm, duke menduar sigurisht se kjo do t’i sjellë ndonjë votë.

Mirëpo, edhe pse vet Pacolli nuk u deklarua për këtë “përzënie”, ishte Ramiz Lladrovci që sot sqaroi çdo gjë.

“Pacolli është i mirëseardhur edhe në familjen time, dashakeqësit lokalë e deformuan të vërtetën”, tha Lladrovci. /Lajmi.net/

lla lla1 elmio eljmi11

Lexoni edhe:

Lladrovci sqaron çka kishte ndodhur në takimin me Pacollin, e fton publikisht në konak

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img