21,02,2024

Ky do të jetë transferimi i parë i Piolit te Interi (FOTO)

Must Read

Pioli do të zëvendësojë të shkarkuarin Frank De Boer.

Menjëherë pas zyrtarizimit, mediet në Itali kanë filluar të shkruajnë për projektin që po nis Pioli, projekt që do të bëjë bazën edhe më të fortë në janar, gjatë afatit kalimtar, përcjell lajmi.net.

Spekulohet se mesfushori i Lazios, Marco Parolo, mund të jetë transferimi i parë i Piolit te Interi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img