23,02,2024

Kur Ronaldo bie viktimë e kamerës së fshehur (VIDEO)

Must Read

Atij i është përgatitur një kamerë e fshehur, gjatë xhirimit të reklamave.

S’e sa  frikësua Ronaldo pas rënies në grackë të kësaj kamere të fshehur, shikojeni në videon e mëposhtme.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img