04,03,2024

Kur Antonio Conte bën Ronaldinhnon (VIDEO)

Must Read

Ai në ndeshjen që Chelsea mundi 3:0 Leicesterin, ka arritur të kontrolloi me shumë qetësi një top të gjatë që erdhi në drejtim të tij.

Ky pranim i topit nga Conte, të kujton Ronaldinhon.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img