04,03,2024

Kumanovë: Shpërthen zjarr në Tregun e Gjelbërt

Must Read

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një barakë të Ndërmarrjes së prodhimit të bukës dhe prodhimeve tjera të brumit “Zlaten Klas”.

Falë intervenimit të shpejt t’ zjarrfikësve, zjarri është lokalizuar shpejt, njëherit duke penguar përhapjen edhe në kompleksin e dyqaneve që ishin ngjitur me barakën.

Ky është zjarri i dytë brenda vetëm pak ditësh në këtë rrugë në pjesën qendrore të Kumanovës, transmeton Alsat-M.
Në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet e zjarrëfikësve, policisë dhe të EVN-së.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img