03,12,2023

Kryeministri i Bullgarisë: Gruevskin as që dua ta përshëndes

Must Read

boris-690x380

Kryeministri i Bullgarisë,Boyko Borissov ka fajësuar Maqedoninë për miratimin e rrugës ballkanike të refugjatëve, vendim që sipas tij që ka rezultuar me probleme në këto vende.

Ai tha se nuk i pëlqen ajo që ndodh në Maqedoni dhe shmang çdo takim me ish homologun e tij Gruevkin të cilit, siç tha ai, nuk donë t’i thotë as “mirëdita” ndërsa shtoi, se marrëdhënie të mira, ka me liderin e opozitës Zaev, raporton Zhurnal, përcjellë Klan Kosova

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img