20,05,2024

Kroaci 1:1 (3:2) Danimarkë, notat e lojtarëve

Must Read

90 minutat e rregullta të ndeshjes përfunduan me rezultat 1-1 me golat që u shënuan në minutat e parë.
Jorgensen kaloi Danimarkën në epërsi në minutën e parë të ndeshjes pas një pakujdesie të portierit.
Rezultatin e barazoi Mario Mandzukic vetëm dy minuta më vonë.
Fituesi u përcaktua me penallti, ku Kroacia fitoi 3:2.
Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img