17,04,2024

Kosova ngritet në renditjen e FIFA-s (FOTO)

Must Read

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, ka shënuar një ngritje të lehtë në listë.

Kosova renditet në vendin e 165-të, ndërsa në renditjen e kaluar ishte në të 166-ën, përcjellë “lajmi.net”.

Më poshtë mund ta shihni renditjen e Kosovës dhe bilancin e pikëve. /Lajminet/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img