04,03,2024

Kosova në “Football Manager 2017” (FOTO)

Must Read

Kjo pasi që në versionin e ri, pra të vitit 2017, në “Football Manager” është edhe Kosova.

“FM 2017” do të lëshohet online më 4 nëntor në të gjitha formatet, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky version pritet të jetë më i miri ndonjëherë, për shkak të perfeksionimit të shumë gjërave brenda lojës.

Ju kujtojmë që pos Kosovës, në “Football Manager 2017” mund ta gjeni edhe Gjibraltarin, që u pranua bashkë me vendin tonë, në të njëjtën ditë në FIFA.

39599da700000578-3834382-image-a-19_1476365700216-1

3959a44a00000578-3834382-image-a-26_1476365745750

3959a13f00000578-3834382-image-a-21_1476365713038

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img