17,04,2024

Korçë: Nëna largohet nga shtëpia, fëmijët të braktisur qe tre muaj

Must Read

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Korçës, kurse Policia e ka pranuar denoncimin gjatë ditës së djeshme.

Enkelejda L., është shpallur në kërkim pasi ajo është larguar qe tre muaj nga shtëpia, duke i lënë fëmijët njërin 1 vjeç dhe tjetrin 2 të vetëm në shtëpi.

Denoncimi është bërë nga familjarët e saj, të cilët kanë kërkuar gjetjen e saj. Policia tha se ka nisur kërkimet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img