18,06,2024

Konfirmohet vizita e Nulandit në Kosovë

Must Read

Ndihmësja e Sekretarit amerikan të Shtetit, Victoria Nuland, këto ditë do të vizitojë rajonin.

Me 10 korrik, ajo do të vizitojë Kosovën, ku do të takojë zyrtarët e lartë të Qeverisë me të cilët do të bisedojë për përparimin në zbatimin e marrëveshjeve në dialogun Kosovë-Serbi, mbështetjen e Kosovës drejt integrimit euroatlantik dhe përpjekjet në luftën kundër korrupsionit.

nuland11

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img