17,04,2024

Kjo ishte fanella më e shitur në botë për vitin 2016

Must Read

Në vitin 2016-të, Lionel Messi është konfirmuar si futbollisti që ka shitur më shumë fanella, duke lënë pas yllin portugez, Ronaldo.

Në vendin e tretë është Pogba, ndërkohë që bie në sy mungesa e Bale në 8 lojtarët që kanë shitur më shumë fanella.

1. Messi
2. Ronaldo
3. Pogba
4. Ibrahimovic
5. Ozil
6. Neymar
7. De Gea
8. Coutinho

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img