12,04,2024

Kjo është renditja në grupin e Kosovës (FOTO)

Must Read

Në anën tjetër për Turqinë kjo ishte fitorja e parë në këto kualifikuese.

Vendi i parë mbahet nga Kroacia, që sonte mposhti 2:0 Islandën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img