03,06,2023

Kjo është atmosfera momentale para Qeverisë

Must Read

44444

Protestuesit kanë arritur para Qeverisë ku për të 5 ditë me radhë po protestojnë kundër vendimit të kryetari Gjorge Ivanov, për të falur politikanët ndaj të cilëve është nisur procedurë gjyqësore.

Ata kërkojnë dorëheqjen e tij si dhe të mos mbahen zgjedhje më 5 qershor, ngase sipas tyre nuk ka kushte për zgjedhje të drejta dhe demokratike.

Ndryshe protestën mund ta ndiqni edhe sonte live në faqen tonë në facebook, duke klikuar këtu.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img