18,06,2024

Kjo është arsyeja se përse mbi 70 autobus me serbë sot lëshuan Kosovën dhe shkuan në Beograd

Must Read

Mbi 70 autobus me qytetarë serbë janë nisur sot drejt Beogradit për të marr pjesë në protesën e cila do të organizohet sot në Serbi.

Gazeta NewBorn, ka siguruar pamje ekskluzive ku këta autobus shihen duke kaluar nepër pikën kufitare në Merdare për të shkuar në drejtim të Serbisë.

Gazeta NewBorn, nga Merdara mëson se aryseja e nisjes së këtyre autobusëve nga Kosova për në Beograd është se do ti japin mbështetje mitingut të thirrur nga Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq.

Gazeta NewBorn, nga Merdara mëson se aryseja e nisjes së këtyre autobusëve nga Kosova për në Beograd është se do ti japin mbështetje mitingut të thirrur nga Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img