21,02,2024

Kjo është ana tjetër e zymtë e Shkupit (FOTO)

Must Read

Një lexues i INA ka dërguar foton ku shihet se si frymon jeta në pjesën tjetër të kryeqytetit, pa projektet shumëmilionëshe të Shkupi 2014.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img