16,04,2024

Këto janë 5 kriteret e ashpra të UEFA-s që duhet t’i plotësojnë klubet kosovare

Must Read

Për të fituar të drejtën, klubet duhet të plotësojnë pesë kritere që kërkohen nga UEFA.

Se cilat janë ato kritere, mund të mësoni nga kronika e Tribuna Channel.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img