22,04,2024

Kështu festuan kur kuptuan se do të takohen me Realin në Kupë (VIDEO)

Must Read

Fati deshi që skuadra nga divizioni i tretë, Cultural, të përballet me kampionët e Evropës, Real Madridin.

Edhe pse do të kenë përballë njërin nga ekipet më të forta në botë, lojtarët e Cultural kanë shpërthyer në festë kur kuptuan se për kundërshtar do të kenë Real Madridin, përcjell lajmi.net.

Ndeshja e parë mes Culturalit dhe Real Madridit do të zhvillohet më 26 tetor.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img