17,04,2024

Kërkon falje gjyqtari që e ndihmoi Arsenalin

Must Read

Arsenal në ‘Emirates Stadium’ mposhti 2:0 Hull Cityn, me dy gola të shënuar nga Alexis Sanchez.

Golin e parë të ndeshjes kilianin, e shënoi me dorë.

Se ky gol u shënua me dorë, dhe ishte i palejueshëm, e ka pranuar edhe gjyqtari.

“Po, ishte lojë me dorë. Pas pjesës së parë, gjyqtari na ka kërkuar falje për atë gol”, ka deklaruar mbrojtësi i Hull Cityt, Robertson./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img