04,03,2024

Kërkohet largimi i Albert Bunjakit

Must Read

Disa nga reagimet:

  • Bunjak, bir, lidhje me futboll nuk paske.

A je ne veti pashe robte? Çu bre nshoje ate pozite. Per hater tonin. Mos jau humb besimin ktyne djelmoshave.

Qysh bre nuk e ndrron asnje lojtar? A e din qe mu nuk me kujtohet qe e kam pa ndonje ndeshje ndonjehere kur trajneri nuk e ndrron kerkand. Nese per kurrgjo tjeter me i fresku pak.

Perndryshe djema shume mire keni lujte. Pak problem pa trajner.

  • Ky pseodotrajner, ky trajner aksidental, ky faqezi, ky avanturist, ky mallkim i futbollit kosovar, duhet me dha dorheqje meniher ose federatq zhag mi ngrehe. Boll u banem hore e u koritem. Askush s ja ka lane kombtaren me tapi. Meritojme ma shume dinjitet. Ose po e lam kete pune krejt. #BunjakujashteKosves.
  • Një Kosovë fantastike; krejt më ndryshe. Me më shumë mend, me organizim më të mirë, e me zemër plot. Dhe me një super Ujkan në portë. Me pak fat do të dilnim shumë mirë.

Pavarësisht rezultatit sot, loja jonë po ndërtohet. Të mos harrojmë, ky është veçse fillimi.

 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img