22,02,2024

Këngëtarja serbe gjendet e vdekur në një kanal

Must Read

Jelena Marjanovic Krsamnovic u zhduk dje rreth orës 15:00. Jelena ishte me bashkëshortin dhe vajzën kur doli për të bërë vrap dhe nuk u kthye më.

Familjarët dhe policia nisën kërkimet për gjetjen e këngëtares, ndërsa disa orë më pas u gjet nga policia në një kanal pa shenja jete.

The post Këngëtarja serbe gjendet e vdekur në një kanal appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img