12,04,2024

KEDS-i fajësohet nga familjarët e gruas nga Stanoci i Vushtrrisë, që u dogj për së gjalli nga flakët (Video)

Must Read

Kjo, sipas dyshimeve të para, ndodhi si pasojë e energjisë elektrike.

Familjarët ia lënë fajin KEDS-it për këtë rast, ndërsa këta të fundit thonë se “KEDS ka krijuar komisionin profesional qe po e hulumton rastin si ka ndodhur dhe shkaqet eventuale te zjarrit”. /Klan Kosova

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img