13,06,2024

Karton i kuq në takimin Barcelona – Atletico (Video)

Must Read

barca-1

Atletico Madrid ka mbetur me një lojtar më pak ndaj Barcelonës. Fernando Torres është ndëshkuar me kartonin e dytë të verdhë, për tu përjashtuar me të kuqin. Torres është realizatori i vetëm deri më tani në këtë ndeshje.

https://www.youtube.com/watch?v=wCRPuCv7EGQ

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img