29,09,2023

Kapen 3 shqiptarët që masakruan polakun me shkop bejsbolli

Must Read

vendngjarja-622x380

Janë identifikuar dhe arrestuar nga policia tre shqiptarët të cilët masakruan mbrëmjen e të shtunës me shkop bejsbolli, steka bilardoje dhe dorëza hekuri një polak.

Të gjithë janë akuzuar për tentativë vrasjeje.

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen mes të shtunës dhe të dielës në Novara të italisë.

Të arrestuarit janë shqptari me inicialet E.L., menaxher i lokalit, i vëllai R. L., të dy banues në Novara, dhe kushëriri i tij, E.L., që shkonte herë pas here në Itali, raporton Panorama,

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img