23,07,2024

Kacafyten gra e burra në Prishtinë

Must Read

Në Prishtinë ka ndodhur një mosmarrëveshje ku janë kacafytur në mes veti dy familje, katër meshkuj dhe dy femra.

Policia ka bërë të ditur se si pasojë e shqetësimit, tretman mjekësor ka kërkuar viktima femër, transmeton Klan Kosova.

Njëri nga të dyshuarit ka vetëdorëzuar një armë të llojit Ekol të cal. 9mm.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img