29,09,2023

Juventusi e do Pastoren

Must Read

pastore-1-780x439

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ishte në Paris për të diskutuar me mesfushorin e PSG-s, Javier Pastore.

Tuttosport shkruan se ish mesfushori i Palermos, i është bashkuar Edinson Cavanit si transferim i mundshëm i Bianconerëve.

Gazeta beson që argjentinasi është lojtari i kërkuar nga Massimiliano Allegri si numri 10 që i mungon Juventusit.

Pastore ka pasur probleme me lëndimin, ndërsa ka kontratë deri në vitin 2019.

Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici, ka shkuar në Paris për ta shikuar ndeshjen PSG – Manchester City, dhe për të filluar bisedimet me lojtarin. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img