30,05,2024

Jeta luksoze e djalit të Myftiut Tërnava (Foto)

Must Read

harisi5-780x439

Djali i Myftiut të Kosovës Naim Tërnava, Harisi bën një jetë luksoze.

Në fotot e postuara më poshtë do ta shihni Harisin, djalin e Myftiut të Kosovës, Naim Tërnava.

Ai shëtit Europën dhe shihet gjithmonë me vetura të shtrenjta.

Ndërkohë kohë më parë ai nëpërmjet Facebook kishte bërë thirrje për shkuarje në Siri për të luftuar.

harisi

harisi2

harisi3

harisi4

harisi5

harisi6

harisi7

harisi8

harisi9

harisi10

harisi11

harisi12

harisi13

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img