12,04,2024

Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë (FOTO)

Must Read

Transferimi i Jese Rodriguez nga Reali te klubi parisien, ka bërë që “konkurrenca” e bukurosheve në Francë të rritet.

E dashura e Jeses, Aurah Ruiz, ka përmasa të jashtëzakonshme trupore, përcjellë “Lajmi.net”.

Ajo shpesh herë përfundon në ballinat e revistave të ndryshme prestigjioze, ndërsa arsyen mund ta shihni në fotot dhe videon e mëposhtme.

aurah.ruiz https://www.instagram.com/aurah.ruiz/?hl=en

5_1476686058-1966893 cover_1476686074-9570424

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img