04,06,2023

Ja si e komentojnë në AAK kalimin e Donika Kadaj- Bujupi në VV

Must Read

aakk

Nga sot ish-anëtarja e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, është pjesë e një partie të re.

Ajo aktivitetin e saj do ta zhvillojë për brenda Lëvizjes Vetëvendosje, njofton Klan Kosova.

Zëdhënësi i AAK-së Muharrem Nitaj ka thënë për Klan Kosova se nuk është punë e tyre për të dhënë komente për këtë aderim.

“Nga 24 marsi Donika Kadaj-Bujupi nuk është pjesë e AAK-së dhe neve nuk ak intereson se ku shkon dhe çfarë bën ajo”.

“Është punë e saj dhe nuk është në orbitën e AAK-së për të komentuar diçka rreth kësaj”, ka thënë Nitaj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img