29,09,2023

Ja kur i zhvillojnë ndeshjet e radhës Kosova dhe Shqipëria

Must Read

Pas dy ndeshjeve të zhvilluara në orarin e paraparë për ndeshje ndërkombëtare këtë muaj, ku Kosova pësoi dy humbje, ndërsa Shqipëria një fitore dhe një humbje, në muajin nëntor të ky këto përfaqësuese do të zhvillojnë ndeshjet e radhës.

Më 12 nëntor (e shtunë) Kosova do të luaj në udhëtim me Turqinë nga ora 18:00, ndërsa të njëjtën ditë nga ora 20:45, Shqipëria pret në shtëpi Izraelin, shkruan Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img