03,12,2023

Ja cilat janë mundësitë, që Barcelona të fitojë sonte ndaj Atleticos

Must Read

barcelona_vs_atletico_madrid-830x546

Ndeshja mes Fc Barcelonës dhe Atletico Madrid zhvillohet sonte prej orës 20:45.

Rezultati më i shpeshtë në takimet mes Fc Barcelonës dhe Atletico Madrid është 2-1.

7 ndeshje kanë përfunduar me këtë rezultat.

Sipas basteve FC Barcelona ka mundësi 70% të fitojë sonte, 20% ndeshja ka gjasa të përfundoj barazim dhe 10% ka gjasa të fitojë Atletico.

Fitorja e fundit e Atletico Madrid si musafir kundër Barcelonës ishte në vitin 2006.

Luis Enrique ka fituar 6 ndeshje radhazi kundër Atleticos së Simeones. Asnjë menaxher tjetër nuk e ka mposhtur atë më shumë se 3 herë. /parrotlla.net

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img