07,12,2023

Ivica Daçiq hyn në Kosovë, përcillet nga forcat të shumta të policisë

Must Read

da-ccedil-iq-kosova-dhe-isis-i-jan-euml-nj-euml-soj_hd-780x439

 

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img