04,03,2024

Isco shënon golin e karrierës (VIDEO)

Must Read

Ishte mesfushori spanjoll, Isco, ai që shënoi një gol të bukur në minutën e 63’të, të dytin personal në këtë ndeshje dhe të pestin për Realin.

Isco SUPER Goal 1-5 Betis vs Real Madrid by enjoylivehdi

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img