21,04,2024

Imazhe që tregojnë historinë e viteve të hershme të Donald Trump

Must Read

donald-trump-cover-690x380

Karriera e Donald Trump si afarist, autor, prezantues televizioni në emisionet reality dhe si kandidat presidencial, e bëjnë atë njërin nga personat e famshëm më të njohur në Amerikë transmeton Klan Kosova.

Fotografitë e fëmijërisë së Trump e shfaqin personin, i cili dëshiron të bëhet presidenti i ardhshëm i Amerikës me një pikëpamje ndryshe.

I riu Donald Trump shihet se si në një shfaqje muzikore të shkollës së mesme e luan rolin e marinarit. Trump në fotografi shihet në anën e majtë, me një bilbil fishkëllues rreth qafës së tij.

12 vjeçari Donald Trump (i dyti nga e majta) duke marrë pjesë në një aheng të shokut të tij të ngushtë, Paul Onish, i dyti nga e djathta.

paul onish

Donald Trump, i pari në të djathtë, duke marrë pjesë në një banket të shkollës Kew-Forest. Ai ndoqi shkollën private në Queens të New Yorkut dëri në klasë të tetë, ndërsa më pas prindërit e dërguan në akademinë ushtarake në veri të New Yorkut.

333

Trump duke pozuar me shokët dhe shoqet e klasës së shtatë në shkollën Kew-Forest. Miqtë e asaj kohe e mbajnë mend si Donnie. Ai po qëndron në rreshtin e fundit, dhe është i pari nga e djathta.

klasa

Trump ishte i katërti nga pesë fëmijët. Ai po qëndron i pari në të majtë në këtë fotografi me motrat dhe vëllezërit e tij.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img