27,02,2024

Identifikohen tri raste të falsifikimit të monedhës në Veternik

Must Read

Në raportin e Policisë së Kosovës, thuhet se dy meshkuj dhe një femër mes orës 10-14 kanë tentuar te depozitojnë para ne vlerë 1050 euro, transmeton lajmi.net.

Rastet e përmendura kanë të bëjnë me një bankë në Veternik, ku punëtorët e kësaj banke kanë konsfiskuar parat e më pas edhe konstatuar se rastet e përmendura kanë të bëjnë me falsifikim të monedhave. /lajmi.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img