16,04,2024

Hummels: Më vjen shumë keq për Kloppin…

Must Read

Klopp po kalon momentet më të vështira prej kohës që nga marrë drejtimin e Liverpoolit, ku në vitin 2017 ende nuk ka shënuar fitore.

Kjo situatë po e shqetëson ish lojtarin e Kloppit te Dortmundi.

“Ndihem keq për Jurgen Kloppin. Është për të ardhur keq sepse ai nuk po kalon një periudhë të mirë. Unë e mbështesë atë”, ka deklaruar Hummels./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img