22,06,2024

Hoxha nga Peja Enes Goga: Ja kush janë gomarët e Drenicës, Malishevës dhe Prishtinës! (VIDEO)

Must Read

enes-goga-meshira-qe-mungon

Hoxha nga Peja, Enes Goga në një nga ligjëratat e tij, duke shprehur respekt të madh për Komandantin Legjendar Adem Jashari, i ka ofenduar rëndë personat që e konsiderojnë të shenjtë Prekazin e Jasharajve, duke ju thënë “Gomarë”, njofton gazetablic.com

Goga, duke i quajtur “gomarë”  personat që sipas tij e kanë konsideruar si të shenjtë vendin në të cilin u fliua Komandanti Legjendar Adem Jashari me familjen e tij, pohon se i takojnë, Prishtinës, Malishevës e Drenicës.

“Ata që thonë se kibla e Kosovës, është Drenica, ata janë gomarët e Drenicës, Malishevës e Prishtinës” ka thënë Goga.

Më poshtë mund ta dëgjoni ligjeraten e tij të plotë:

https://youtu.be/5csSTudL73M

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img