21,02,2024

Hillary Clinton fiton bindshëm në Prishtinë!

Must Read
Hillary Clinton

Kandidatja republikane Hillary Clinton ka dal fituese e zgjedhjeve të simuluara në ambientet e Klan Kosovës, duke arritur 13o vota.

Ndërkaq republikani Donald Trump, ka siguruar vetëm 25 vota dhe të ndryshëm 8 vota, njofton Klan Kosova.

 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img