12,04,2024

Hidhet shorti, Kosova në grup të vështirë për ‘Euro 2018′

Must Read

Kosova në rundin preliminar për “Euro 2018” në futsall është pjesë e Gripi E së bashku me Norvegjinë, Danimarkën dhe Qipron.

Në Nyon të Zvicrës është bërë tërheqja e shortit për rundin preliminar për “Euro 2018” në futsall.

Kosova në rundin preliminar për “Euro 2018” në futsall është pjesë e Gripi E së bashku me Norvegjinë, Danimarkën dhe Qipron.

Është interesante se ekipi kosovar do të përballet me Qipron, shtet që nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img