25,05,2024

Hidhet në erë me tritol makina e një avokati

Must Read

tritoli makina

Një sasi eksplozivi dëmtoi makinën e një avokati në Sarandë. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:00 në lagjen Nr.1. Makina i përket avokatit Spiro Vaso. Lënda plasëse ishte vendosur pranë gomës së parë nga ana e pasagjerit. Shpërthimi e ka dëmtuar mjetin, por nuk ka shkaktuar dëme në njerëz. Policia ka nisur hetimet dhe dyshon se ngjarja ka lidhje me punën e Vasos si avokat. /Lapsi.al

Add new

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img