23,04,2024

Henry: Ky lojtar e meriton të çmimin e vitit në Premierligë (FOTO)

Must Read

Francezi është mahnitur nga sezoni që po kalon bashkëvendësi i tij te Chelsea këtë sezon, duke u shndërruar në njeri kyç në skemat e Contes.

“Unë isha në stërvitje te Chelsea për të parë Eden Hazard, takova edhe Kanten. E preka në gjoks për të parë nëse është i vërtet “njeri”. T’i je i vërtet i thash, dhe ai qeshi”, deklaroi Henry, përcjell lajmi.net.

“Nuk  shoh asnjë arsye pse ai të mos e fitoi çmimin e lojtarit të vitit pas asaj që po tregon në fushë këtë edicion”.

Parashikonndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img