13,06,2024

Haxhiu thotë se Thaçi është njeriu i duhur për postin e Presidentit (Video)

Must Read

ldquo-kamishi-rdquo-ldk-e-di-se-shik-u-nuk-ka-b-euml-r-euml-vrasje-politike-pas-luft-euml-s_hd

Deputeti i PDK’së Bekim Haxhiu thotë se Hashim Thaçi është njeriu i duhur për postin e Presidentit të vendit.

‘Do të jetë shtys i të gjitha proceseve të cilat në të ardhmen që Kosova të jetë pjesë e atyre proceseve’, tha Haxhiu për Klan Kosova.

Thaçi ka pranuar sot pozitën e Presidentit në Kuvendin e Kosovës.

https://dailymotion.com/video/x42sjzd

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img