23,04,2024

Hart transferohet te gjiganti anglez

Must Read

“Daily Mail” ka shkruar që Arsenali ka treguar interes të madh për portierin e Manchester Cityt.

Hart ka shprehur dëshirën të kthehet në Angli, ndaj tani ka mbetur që vetëm klubet të arrijnë marrëveshje, përcjellë “lajmi.net”.

Duhet theksuar që ai ka bërë paraqitje pozitive këtë sezon me Torinon. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img