23,02,2024

Harroni ndeshjet ndërkombëtare, sot duhet ta shikoni super-sfidën e Shqipërisë

Must Read

Me fillim prej orës 17:00 takohen dy ekipet që kanë luftuar për titull viteve të fundit, Partizani dhe Skënderbeu.

Ndeshja mes tyre zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”.

Korçarët kanë momentalisht vetëm dy pikë më shumë se tiranasit në tabelë, andaj fitorja eventuale e vendësve do t’i ngriste ata në krye të renditjes.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img