18,05,2024

Haradinaj në humor: Donikë a je kthyer në Aleancë [Video]

Must Read

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj derisa i shpërndante certifikatat për anëtarët e rinj të Këshillit Drejtues të AAK-së, ka bërë humor me Donika Kadaj-Bujupin. “Donikë a je kthyer në Aleancë”, ka thënë Haradinaj.
Mirëpo, këtë situatë edhe Kadaj Bujupi edhe Kryeministri, Haradinaj e tejkaluan me të qeshura.
Më poshtë shikoni videon:

Kujtojmë, se Donika Kadaj-Bujupi nga si deputete e AAK-së që ishte, kishte kaluar në Lëvizjen Vetëvendosje dhe këtë vit u rikthye sërish në AAK.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet i dyshuari i dytë për rastin ‘’Vrasje e mbetur në tentativë’’

Me datën 26.04.2024 rreth orës   23:30 policia e stacionit në Ferizaj kishte pranuar një informatë se në rrugën "...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img