30,05,2024

Haradinaj në Germi për vikend (FOTO)

Must Read

haradinaj2

Lideri i AAK’së, Ramush Haradinaj ka vendosur të kalojë vikendin duke u shëtitur në Gërmi. Bashkë me Haradinaj në Parkun e Gërmisë kanë dalë edhe gruaja e tij, Anita dhe anëtari i Kryesisë së AAK’së, Besnik Tahiri.

Haradinaj kohëve të fundit i ka ndalë takimet me liderët e opozitës. Dikur edhe gjatë vikendeve takoheshin e organizonin protesta.

“10.3 km / rreth e perqark Germise…!!!”, ka shkruar Anita Muçaj në FB,

z_1460287955-1411836z1_1460287968-7085432

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img