21,04,2024

Haradinaj Mesazh Qeverisë: Ndaluni, Kthejeni Mandatin

Must Read

Ramush Haradinaj ishte shumë i shkurtër në fjalimin e tij i cili edhe e përmbylli protestën e sotme.

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ishte shumë i shkurtër në fjalimin e tij i cili edhe e përmbylli protestën e sotme.

“Pushtetarët po na dëmtojnë tash 8 vjet pas pavarësisë”, deklaroi Haradinaj gjatë fjalimit të tij.

Sipas tij, Kosova po kanoset nga dy rreziqe.

“Një rrezik wshtw nga fqinjët e një nga Qeveria. Qeveria është rrezik sepse po e shkelë kushtetutën e ne mund të fitojmë vetëm kur të jemi bashkë e të vendosur. Ne ju themi atyre që e kanë sjellë vendin në ketë gjende, që të ndalen e t’ia kthejnë mandatin qytetarit”, përfundoi fjalimin e tij Haradinaj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img