20,02,2024

Haradinaj bëri homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit dhe varri Ibrahim Rugovës

Must Read

Ai nuk ka dashur të flas para mediat por ka vazhduar rrugën për në Prekaz, ku do të bëjë homazhe në kompleksin e Jasharajve. Pastaj do të bëjë homazhe edhe në Gllogjan.

varri-i-rugoves

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img