12,04,2024

Halil Matoshi e quan m*** Boiken Abazin e VV-së

Must Read
Halil Matoshi

Matoshi ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se ky njeri duhet të injoruar.

“Ky asht thjesht nji mut i madh dhe i peshtire. Gerdituni p’ej tij dhe pshtyni… Injorojeni injorantin”, ka shkruar Matoshi në Facebook.

Abazi tha se “Nënë Kosova e ka babë Serbinë. /lajmi.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img